Ilgtspējas un gada pārskats
par 2017. gadu

Svetlana Berga
Valdes priekšsēdētāja

Aleksandrs Kazačkovs
Valdes loceklis

Veic iekšzemes un starptautiskos kravu pārvadājumus, kā arī starptautiskos pasažieru pārvadājumus uz Maskavu un Sanktpēterburgu.

SIA "LDz Cargo" ir viens no līderiem dzelzceļa kravu pārvadājumu jomā Baltijā, kā arī viens no vadošajiem pakalpojumu eksporta uzņēmumiem Latvijā.

2017. gadā, efektivizējot procesus uzņēmumā, veiktas izmaiņas SIA "LDz Cargo" vadībā – tās valdes locekļu skaits samazināts no četriem uz diviem. Valdes priekšsēdētāja amatu saglabāja Svetlana Berga un valdes loceklis Aleksandrs Kazačkovs. Līdzšinējie valdes locekļi Vladimirs Grjaznovs un Andris Reķis turpina darbu uzņēmumā citos amatos.

2017. gadā kopējo nozarē notiekošo procesu ietekmē samazinājās SIA "LDz Cargo" kravu pārvadājumu apjoms, taču uzņēmums fokusējās uz iekšzemes pārvadājumu attīstību (piemēram, kopā ar SIA "LDz Loģistika" izstrādājot jaunu un efektīvu risinājumu graudu pārvadājumu nodrošināšanai Latvijas teritorijā), kā arī 2017. gada otrajā pusgadā pārgāja uz bezpapīra tehnoloģiju ieviešanu visā kravu pārvadāšanas ciklā, piedāvājot klientiem izmantot e-pavadzīmes priekšrocības.