Ilgtspējas un gada pārskats
par 2017. gadu

Dzelzceļa kravu pārvadājumi

Lejupielādēt .PDF

Verners Lūsis
Valdes priekšsēdētājs (2017.g.)

Gundars Ābols
Valdes priekšsēdētājs (kopš 15.02.2018.)

Eduards Čerņavskis (kopš 15.02.2018.)
Valdes loceklis

Sniedz kravu ekspedēšanas un loģistikas pakalpojumus, tostarp nodrošina apvienoto intermodālo servisu, kas aptver dažādu transporta veidu un infrastruktūras izmantošanu, nodrošinot "vienas pieturas aģentūras" loģistikas pakalpojumus iekšzemes un starptautiskajos pārvadājumos.

Uzņēmums ir Krievijas vadošā intermodālā konteineru operatora PAS "TransContainer" oficiālais aģents un konteinervilcienu "Zubr" un "Baltika-Tranzīts" operators Latvijā. SIA "LDz Loģistika" nodrošina starptautisku eksporta, importa un tranzīta dzelzceļa pārvadājumu organizēšanu Baltijas un NVS valstīs. Uzņēmums strādā ciešā sadarbībā ar pārvadātājiem, ostām, termināļiem, kā arī citiem uzņēmumiem, kas sniedz kravu transportēšanas pakalpojumus gan Latvijā, gan ārvalstīs. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs 2017. gadā bija Verners Lūsis.

2017. gadā sadarbībā ar partneriem Āzijas reģionā uzņēmums klientiem izstrādāja jaunus tranzīta maršrutus kravu nosūtīšanai no Ķīnas uz Eiropu, izmantojot Latvijas ostas. Noslēgti vairāki sadarbības memorandi un līgumi ar nozares uzņēmumiem pasaulē, tostarp ar Vācijas loģistikas kompāniju "RTSB" un Baltkrievijas dzelzceļa meitassabiedrības filiāli "Belintertrans Germany", kā arī Irānas dzelzceļa meitas uzņēmumu, kas darbojas loģistikas jomā. SIA "LDz Loģistika" attīstījusi LDz noslēgto sadarbību ar vienu no pasaules vadošajiem uzņēmumiem loģistikas jomā "DHL Global Forwarding".

Uzņēmums organizējis divu no Rīgas ostas uz Ķīnas pilsētu Kašgaru nosūtīto konteinervilcienu pārvadājumu 2017. gada maijā, kā arī konteinervilcienu no Ķīnas pilsētas Urumči caur Kazahstānai šī paša gada oktobrī.

2017. gada rudenī arī noslēgts LDz un Baltkrievijas dzelzceļa sadarbības memorands par kravas ekspresvilciena Minska-Rīga izveidi, kura pirmo pārvadājumu SIA "LDz Loģistika" organizēja 2018. gada februārī.